Oyun

Xbox Ücretsiz Oyunlar Ocak 2020

Microsoft hem Xbox oyun konsolu hem de bilgisayarları üzerinden oyun oynamalarını sağlayan ücretli abonelik servisi Xbox Game Pass Ocak 2020 oyunları belli oldu.

Birçok oyunun yanı sıra yeni oyunların da yer aldığı Microsoft’un ücretli abonelik servisinde kullanıcılara sunulacak olan; Xbox Game Pass Ocak 2020 ücretsiz oyunları, birçok oyun sever tarafından merakla bekleniyor. Hali hazırda oldukça yüksek bir abone sayısına sahip olan platform için eklenen popüler oyunlarla birlikte bu sayı daha da genişletilmek isteniyor. 2020 yılının teknoloji anlamında mükemmel bir seviyede yaşanacağı, zaten 2019 yılında belli olmuştu. Dünyada devrim yaratan elektrikli otomobillerin çıkış tarihi de 2020’de olduğunu hatırlatarak, oyun ve daha birçok teknolojiyi içeren detayların, 2020’de aktif hale getirileceğini hatırlatmak istiyoruz.

Xbox Game Pass Ocak 2020 Ücretsiz Oyunları

Xbox Game Pass kapsamında Ocak 2020’de Xbox oyun konsolları için oyun severlere sunulacak oyunlar;

  • Frostpunk: Console Edition (9 Ocak)
  • Sword Art Online: Fatal Bullet (9 Ocak)
  • Tekken 7 (17 Ocak)

Özellikle 2015 Mart ayında piyasaya çıkmasına rağmen birçok oyun sever tarafından merakla beklenen Tekken 7 ücretli abonelik servisine birçok yeni üye katabilir. Abonelerin platform üzerinden, GTA V, Gears 5, The Outer Worlds, Forza Horizon 4 gibi birçok popüler oyuna ücretsiz olarak erişilebilen platforma, her ay oldukça popüler birçok oyun eklenmeye devam ediyor.

Sizlerde bu tarih aralıkları içerisinde Xbox Game Pass üzerinden bu oyunları edinebilir, bilgisayar veya konsolunuza oyunları kurup, anında oynamaya başlayabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close