Kurumsal Online Bilgi Yarışması "BilgiFest"

Bilgifest, şirket çalışanlarınızın hem eğlenmelerini hem de bilgilerini sınamalarını sağlayabilirsiniz. Tatlı rekabeti eğlence ile buluşturuyoruz.

app1 app2 app3
top1
top4
top5
top1
 • Size Özel

  Firmanıza özel marka yerleşimi ve detaylar.

 • Altyapı

  5.000 katılımcıya kadar aynı anda oynama imkanı.

 • Özel Sorular Sorun

  Katılımcılara firmanız ile ilgili özel sorular sorabilirsiniz.

 • Geniş Soru Bankası

  25.000'i aşkın farklı zorluk seviyelerinde soru bankası.

feature-mob
 • Joker

  3 farklı joker ile katılımcılar maksimum eğlencenin tadını çıkarabilir.

 • Geri Sayım

  15 saniye içinde sorular cevaplansın. İsteserseniz bu süreyi değiştirebilirsiniz.

 • Puanlama

  Puanlar sorunun zorluk seviyesi ve cevaplama süresi ile hesaplanır.

 • Kategoriyi Seç

  Katılımcılar kategoriyi oylar, en fazla oyu alan kategoriden soru gelir.

Kolay Kullanım

Katılımcıların her yerden oyuna dahil olabilmeleri ve kolay giriş sağlayabilmeleri adına herşeyi düşündük!

Mobil Uygulama ile Oyna!

Katılımcılar Apple ve Android cihazlarından uygulamayı indirip oyunu oynayabilirler.

Şifre derdiniz yok!

Katılımcılar için ekstra bir şifre üretme derdi yok. Her zaman için tek kullanımlık şifrelerle oyuna giriş yapabilirler.

Web Arayüz ile Oyna!

Katılımcılar web arayüz ile PC, MAC, Tablet ve Mobil cihazlarınızdan da oynayabilirler. Uygulama indirmeleri gerekmez.

1
2
3
4
5

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgifest, canlı yarışma kurgusu değildir. Tüm çalışanlarınızın lokasyon farketmeksizin aynı anda yarışabilecekleri online bilgi yarışması platformudur. Tüm katılımcılar sizlerin belirlediği başlangıç saatinde başlamak zorundadır. Geç kalanlar o süre içerisinde sorulmuş soruları yanıtlamamış kabul edilip sonraki sorudan devam edebilirler.
Yarışma öncesinde katılımcılara SMS yolu ile tüm bilgilendirmeler ve oyuna nasıl girecekleri yazılı şekilde anlatılır. Katılımcılar isterlerse bilgisayarlarından isterlerse de mobil cihazlarından browser(chrome,safari) veya uygulamaları indirerek giriş sağlayabilirler.
Katılımcılara ilk aşamadan son aşamaya kadar tüm bilgilendirmeler sms ile sağlanır. Bu sayede yarışmanın 1.turu oynandığında 2.turun ne zaman başlayacağını, 1.turda elendiğini ya da devam ettiğini hepsini SMS bilgilendirmeleri sayesinde öğrenir.
Kesinlikle hayır, kişilerin akıllarında bir şifre veya giriş kodu tutmalarına gerek yoktur. Katılımcılar telefon numaralarına gelen anlık doğrulama kodu ile sisteme giriş sağlayabilir.
O zamana kadarki tüm işlemleri doğru cevapları ve puanları sistemde kayıtlıdır. Tekrar oyuna giriş yaptığında sistem kaçıncı sorudaysa o sorudan oyuna dahil olmaya devam eder.
Her soru için sizin belirlediğiniz cevaplama süresi verilir ve bir sorudan kazanılabilecek maksimum puan sorunun zorluk derecesiyle doğru orantılıdır. Toplamda 5 zorluk derecesi vardır. En çabuk şekilde doğru cevap verenler daha çok puan kazanır. Her salise değerlidir.
Her tur için sorulacak soru adetini siz belirlersiniz. İsterseniz firmanıza özel sorularla veya seçkin soru arşivimizdeki sorularla turlardaki soruları belirleyebiliriz. Her tur öncesinde sorulacak soruları sizlerle paylaşıyor olacağız.
Sistemimizde 3 tane joker hakkımız bulunur. Tüm yarışma için her katılımcıya her jokerden kaç tane verileceğini siz belirlersiniz. Kişiler isterlerse tüm jokerleri 1.tur da isterlerse kullanmayıp final turunda kullanabilirler.
Katılımcı listesini bize ilettikten sonra süreç başlar ve özelleştirmeler, içerikler ve markalamanın tamamlanması 2-3 iş günü sürebilmektedir.

Bize Ulaşın

Kıyasıya mücadele, tatlı rekabet ve sonuna kadar eğlence için hemen iletişime geçin!

 • Adres

  Üçevler Mahallesi Ahıska Caddesi
  Alparslanlar İş Merkezi No:10/4
  Nilüfer/Bursa

 • Telefon

  0 850 888 28 57

 • Email

  online@bilgifest.com

İletişim