Teknoloji

Ücretsiz Spotify Premium

Spotify harika bir kampanya başlattı. Herkesin yararlanabilmesi için mümkün olduğunca çok yaymaya çalışıyoruz. Spotify Premium’u nasıl ücretsiz alır ve kullanabilirsiniz? Spotify Premium nedir? Bildiğiniz gibi Spotify dünyanın en büyük müzik platformlarından birisi ve sayamayacağınız kadar çok fazla şarkıyı bulabilirsiniz. Normalde ücretsiz sürümü olan uygulamada, ücretsiz kullanıcıysanız tüm özelliklerinden faydalanamıyor ya da reklam dinlemek zorunda bırakılıyorsunuz. Bütün özelliklerden faydalanabilmeniz için Premium satın almanız gerekiyor. Normalde Premium üyelik satın almak isterseniz aylık 18₺ öğrenciler için ise 9₺ olarak fiyat belirlenmiş. Peki, gelelim Spotify Premium’u nasıl ücretsiz alacağınıza.

3 ay ücretsiz Spotify Premium

Kampanyalarına inceleyecek olursak daha önce bir aylık ücretsiz premium üyelik hediye eden Spotify, yeni kampanyasıyla birlikte bunu 3 aya çıkardı. Özellikle Youtube Music’in gelişmesi ve yaygınlaşmasıyla bu adımın atıldığını düşünüyoruz.

2 farklı seçenekle kişi Spotify Premium’u şimdi alabilir. Daha önce premium üyelik kullanmamış kişiler artık premium üyelik alabilir ve 3 ay ücretsiz premium kullanabilir.

  1. Spotify hesabınıza giriş yapın.
  2. Planları görüntüleyin.
  3. Bir planı seçerek ilerleyin.
  4. Kart bilgilerinizi giriş yapın ve işlem bittiğinde Spotify Premium Üyelik artık 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanın.

Kart bilgilerinizi girdiğiniz için korkmanıza gerek yok. 3 ay boyunca herhangi bir ücret tahsil edilmeyecek. Eğer 3 ay sonra da ödeme yapmak istemiyorsanız üyeliğinizi iptal ederek ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

Daha önce Spotify Premium almış ve parasını ödemiş kişiler için de indirim var 🙂 1 aylık abonelik ücretine yani 18₺ karşılığında 3 ay boyunca Spotify Premium kullanabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close
Close