Oyun

Pubg’nin Yeni Oyunu Prologue

Daha önce konuşulan ama oyunla ilgili bilgi paylaşılmayan PlayerUnknown Battlegrounds ‘un yeni oyununun adı Pubg 2 olmadı. Onun yerine Prologue isimli bir oyun adıyla tanıtıldı. Tanıtım yine çok fazla detaylı olmasa da grafiklerinden az çok gözlem yapılabiliyor. Konuşmalara göre değerlendirecek olursak yine farklı bir hayatta kalma oyunu olması bekleniyor.

Tencent’den ayrı olarak PlayerUnknown Products ile projeyi hayata geçiren geliştiriciler oyunla ilgili daha fazla bilgi paylaşmıyor. Yukarıda ki videoda gördüğünüz gibi grafikleriyle ilgi çeken oyunla ilgili Pubg’den tamamen farklı olacağı türünde yorumları gözlemliyoruz.

Videoyu ilk izlediğimizde aklımıza gelen ilk şeyin Forest oyununa benzediği belli. Bu tarzda bir hayatta kalma oyunu olabileceği söylentiler arasında.

Daha öncesinde Prologue ile ilgili yapılmış olan yorumlara göre oyun tek oyunculu hikaye temalı olacak. Bunun yanı sıra videodan yola çıktığımız da her türlü hava olayının da oyunda olacağını görüyoruz. Ayrıca buna istinaden gece gündüz döngüsü ve vahşi hayat detayını da Prologue ‘da olmasını bekliyoruz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close