Sosyal Medya

Instagram Beğeni Sayısı Nasıl Görülür?

Instagram, bir paylaşıma yapılmış beğenilerin gösterilmesini kapatmıştı. Bunu beğeninin değil yapılan paylaşımın daha önemli olduğunu vurgulamak için yapmışken, daha bu yeniliği bütün Instagram kullanıcılarına ulaştıramadan gizlenmiş olan Instagram beğenilerini gösteren bir Google Chrome eklentisi geliştirildi.

Beğenileri Gösteren Google Chrome Eklentisi

Eklentiyi buradan Google Chrome tarayıcınıza indirerek kullanabilirsiniz. Eklenti şu an sadece Google Chrome için yayınlandı ve ücretsiz şekilde kullanılabiliyor. The Return of the Likes ismini verdikleri eklenti gizlenmiş Instagram beğenilerini tekrardan görünür hale getiriyor.

Eklenti ile ilgili biraz bilgi vermem gerekiyor. Şuanlık ücretsiz olan eklenti ileride başka tarayıcılar içinde çıkabilir. Ayrıca eklentiyi kullanmak için Instagram hesabınıza giriş yapmanıza gerek yok. Böylece güvenli olduğu düşünülüyor.

Instaram’ın tüm beğenileri 2020 yılında bütün kullanıcılara gizlemesi bekleniyor. Bildiğiniz gibi yakın bir zaman önce güncelleme kullanıcılara gönderilmeye başlanmış olmasına rağmen henüz bütün kullanıcılara gelmedi. Belki siz beğenileri görüyor olabilirsiniz ama dünyanın bazı bölgelerinde artık görülmüyor. Yakın bir zamanda siz de muhtemelen beğenileri artık göremeyeceksiniz. Eğer bilgisayar üzerinden Instagram’a giriş yaparsanız bu eklenti sayesinde artık görünmeyen Instragram beğenileri görebileceksiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close